X

Konkurs një mujor: Ku ndryshojnë qëndrimet e Ilir Metës nga qëndrimet e Baba Mondit?


TPZ.AL, shpall një konkurs një mujor, ku qytetarët e Republikës së Shqipërisë, ftohen të gjejne ndryshimin mes qëndrimeve të Presidentit Ilir Meta dhe qëndrimeve të kreut të Komunitetit Bektashi, Baba Mondi.

Shkruani komentet tuaja në TPZ.AL ose në faqen e facebook “Të Paekspozuarit – TPZ.AL

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in TEJ E KETEJ
E çmendura N, bisedë me një ku*vë

E çmendura N e kryeqytetit, sot në mesditë, nën një floknajë të madhe bore, u derdh drejt selisë së Bashkisë...

Close