X

Arrestohen 4 shqiptarë në Greqi, mes tyre një femër. Si tentuan të transportonin 9 kg drogë

Policia greke ka arrestuar 4 shqiptarë pasi janë kapur me 9 kg marijuanë, ndërsa akuzohen edhe për armëmbajtje pa leje.

Mes të arrestuarve janë 3 meshkuj të moshës 28, 33 dhe 37-vjeç si dhe një femër 26-vjeçe.

Ata u kapen me dy mjete në aksin Pater-Athinë, njeri mjet transportonte drogën dhe tjetri kontrollonte rrugën.

Droga ishte e vendosur në 3 qeska dhe ishte ndarë në 11 pako.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kush është GRUAJA që merr në dorë Prokurorinë e Krimeve të Rënda, nga AKUZAT për shpërdorim detyre te çështja e Ledion Ruçit”

Kryeprokurorja Arta Marku ka marrë ditën e sotme vendimin e papritur për të larguar nga detyra si kreu i Krimeve...

Close