X

Të shtëna me armë zjarri në “Don Bosko”, policia në vendngjarje

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në zonën e Don Bosko në Tiranë.

Në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia dhe pas kontrollit të zonës jane gjetur vetëm disa gëzhoja, ndërsa nga dyshimet e para mendohet se është qëlluar në ajër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Cila është kompania që Fabjan Topollaj merr tendera nga Qeveria?

Grupi Parlamentar Demokrat është përfshirë në debate në lidhje me tenderët dhe koncesionet korruptive që, sipas demokratëve, qeveria po ua...

Close