X

Saimir Tahiri përballet sonte me gazetarët në emisionin “Të Paekspozuarit”

Ish Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në orën 21:00, në emisionin “Të Paekspozuarit”, në Top Channel.

Tahiri, i cili sapo ka dorëzuar mandatin e deputetit, pritet të përballet me gazetarët Ylli Rakipi, Andi Bushati dhe Armand Shkullaku.

 

/TPZ.AL/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME
Vetingu/ Shkarkohet anëtarja e Gjykatës Kushtetuese, Altina Xhoxhaj

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur të shkarkojë nga detyra anëtaren e Gjykatës Kushtetuese, Altina Xhoxhaj. Vendimi u mor...

Close