X

Njihuni me gruan e diktatorit famëkeq, që tashmë është zbutur

Diktatori i Koresë së Jugut, Kim Jong-Un, ka zhvilluar një takim historik me homologun e tij të Koresë së Jugut, Moon Jae-in, duke vendosur kështu paqen, pas viteve të tëra incidentesh dhe retorike lufte.

Në vizitën e tij në Korene e Jugut, ai ka marrë edhe bashkëshorten e vet, .

Ashtu si i shoqi, edhe ajo ka zhvilluar një bisedë të shkurtër me “homologen” e saj, bashkëshorten e Koresë së Jugut.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
PD mbledh Kuvendin Kombëtar, kritikët bojkotojnë Bashën

Partia Demokratike mbledh të dielën Kuvendin Kombëtar. Por zërat kritikë me kryetarin Basha nuk kanë konfirmuar pjesëmarrjen, me përjashtim të...

Close