X

E egër dhe serioze, Kejvina Kthella di të pozojë dhe kështu

Velina Kejvina Kthella kthehet mjaft e nxehtë.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto provokuese nga një realizim i ri fotografik.

Zakonisht biondia e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin preferon të mos bëjë komente për publikimet e saj.

Ndryshe nga herët e tjera Kejvina ka kursyer të nxjerrë në pah gjoksin e saj.

More in LIFESTYLE
Vajza e Eli Farës poston pozat intime me të dashurin në krevat

Marina Fara ka tërhequr sërish vëmendjen e mediave. Vajza e këngëares së njohur Eli Fara, ka bërë disa postime mjaft...

Close