X

Publikohet videoja e përplasjes së furgonit të policisë dhe makinës në Vlorë

Një aksident ka ndodhur në bulevardin Vlorë-Skelë ku një furgon policie dhe një automjet tip Benz janë përplasur me njëri-tjetrin.

Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar një polic dhe drejtuesi i Benzit, por pa pasoja serioze.

Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Nderkohe kane dale edhe pamjet se si u perplas Benzi dhe furgoni i policise.

More in AKTUALITET, LAJME
Saviç flirton me golin e karrierës, Strakosha dhe Lacio dalin me pikë në derbi

Lacio dhe Roma kanë barazuar pa gola, në ndeshjen derbi të kampionatit italian të vlefshme për javën e 32-të. Të...

Close