X

Politikane dhe seksi, deputetja e kuvendit i “çmend” ndjekësit ne instagram

Ka kohë që është pjesë e Kuvendit të Kosovës
Dhe tani, Duda Balje e cila njihet për sharmin dhe elegancën që ka treguar dhe tregon për vite e vite, sa ka që kur i është futur politikës në Kosovë, shpesh herë befason me dukjen.

Ajo është nëna e tre fëmijëve por në vazhdimësi ‘i çmend’ ndjekësit e saj me linjat e përsosura të trupit dhe pamjen e saj ‘fit’.

E hiç më larg se dje, bukuroshja nga radhët e komuniteti boshnjak në Kosovë ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka vënë në fokus konstruktin e bukur të fytyrës, përderisa e gjithë vëmendja shkon pikërisht në sytë e saj të mahnitshëm.

Përderisa kishte lëshuar një ballukë në njërën pjesë të fytyrës deputetja i ka dhënë një buzëqeshje të ëmbël syrit të kamerës duke bërë kështu që të rrezatojë nga bukuria.

More in Magazine
Demalia i nxjerr sekretin Ornela Vorpsit, pse iu divorcuan prindërit në diktaturë

Pas intervistës së dhënë nga artistja Ornela Vorpsi, teksa ndër të tjera shprehej se koha e diktaturës “ishte shumë e...

Close