X

“NË EMËR TË KOMBIT” PJESA 1 – NË STUDIO ME MONIKA KRYEMADHIN (05.04.2018)

                       

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
“BERISHA, ÇELËSI DHE KYÇI I PD-së” – (29.03.2018)

  Të ftuar: Neritan Ceka Andi Bushati Edith Harxhi Ermal Hasimja Keltis Kruja

Close