X

“BERISHA, ÇELËSI DHE KYÇI I PD-së” – (29.03.2018)

 

Të ftuar:

Neritan Ceka

Andi Bushati

Edith Harxhi

Ermal Hasimja

Keltis Kruja

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
“GRABITJA E BREGDETIT ME LIGJ” – (22.03.2018)

 

Close