X

Drejtori Ardi Veliu takohet me Shefin e Policisë Greke, çfarë u diskutua

Drejtori i Policisë Ardi Veliu, në një vizitë në Janinë, të Greqisë, ka takuar Shefin e Policisë Greke, Jejtnant Constantine.

Ka qenë policia greke që e bëri të ditur lajmin përmes një njoftimi duke publikuar edhe një foto.

Takimi është zhvilluar me ftesë të shefit të Policisë Greke,i cili sipas njoftimit konfirmoi nivelin e shkëlqyer të bashkëpunimit ndërmjet policisë të dy vendeve dhe diskutuan çështje që lidhen me vlerësimin e bashkëpunimit të deritanishëm policor dhe forcimin e mëtejshëm në fusha të ndryshme me interes të ndërsjellë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Berisha zbulon sesi e shau Rama gjatë takimit në 1990, ku u shkrep edhe një foto

Ish kryeministri Sali Berisha, duke folur për Studio e Hapur në News 24, zbuloi detaje nga biseda e bërë me...

Close