X

“KULLAT E EDI RAMËS” – (15.02.2018)

 

Të ftuar në studio:

Andi Bushati

Ornela Liperi

Gjergj Bojaxhi

Ledian Bregasi

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
Bushati: Jam i nderuar që Edi Rama më quan “kullofob”, ai vetë është hajdut dhe “kullofil”

Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin Të Paekspozuarit, në Top Channel, ka thënë se është i nderuar që Edi Rama...

Close