X

VIDEO/ Batutat dhe replikat mes Armand Dukës dhe Bashkim Finos në emisionin “Të Paekspozuarit”


Armand Duka dhe Bashkim Fino, dy kandidatët për president të Federatës Shqiptare të Futbollit, janë përballur me njëri tjetrin, në emisionin “Të Paekspozuarit”, në Top Channel. Debati ka qenë mjaft i ashpër dhe kandidatët kanë shkëmbyer batuta dhe replika të shumta. Tpz.al ka bërë një përmbledhje të momenteve më pikante gjatë debatit.

VIDEO: 

/TPZ.AL/

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME, VIDEO
Ekstradimi i Seitit, ish-ministri: “Shpejtësia” është prova, ka fakte kokëforta që flasin shumë

Nga Ylli Manjani “Shpejtësia” është prova.... —————- Ekstradimi i Nezar Seitit është më i shpejti i bërë ndonjëherë. Ka disa...

Close