X

“BETEJA E MADHE E FUTBOLLIT” – (01.02.2018)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, PROMO, VIDEO
VIDEO/ Batutat dhe replikat mes Armand Dukës dhe Bashkim Finos në emisionin “Të Paekspozuarit”

Armand Duka dhe Bashkim Fino, dy kandidatët për president të Federatës Shqiptare të Futbollit, janë përballur me njëri tjetrin, në...

Close