X

“ARMO, NJË KRIM I PËRBASHKËT” – (25.01.2018)

 

Të ftuar:

Ornela Liperi

Dashamir Shehi

Andi Bushati

Arlind Qorri

Lidhje LIVE:

Perparim Hajnaj

Panajot Soko

Në telefon:

Besnik Sulaj

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
Deklarata shokuese e ekspertit: Taçi e mori ARMON për të siguruar kredi, jo për ta zhvilluar (video)

Eksperti i ekonomisë, Panajot Soko, i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit", ku u diskutua privatizimi dhe afera e kompanisë ARMO,...

Close