X

“SKËNDERBEU, PËRDORIMI DHE SHPËRDORIMI I TIJ” – Pjesa 1 (04.01.2018)

 

Të ftuar:

Fatos Lubonja

Andi Bushati

Ermir Gjinishi

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
Gazetarja: Kryeprokurorja Marku pa eksperiencë, do ndërhyjë tek dosjet e bujshme

Klodiana Lala u shpreh se kryeprokurorja Marku, nuk ka eksperiencë profesionale, madje edhe ato çështje që ka patur, i ka...

Close