X

“DRAMA E PRONAVE NË SHQIPËRI” – Pjesa 2 (04.01.2018)

Të ftuar:

Lindita Çela

Fatos Lubonja

Andi Bushati

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
“SKËNDERBEU, PËRDORIMI DHE SHPËRDORIMI I TIJ” – Pjesa 1 (04.01.2018)

  Të ftuar: Fatos Lubonja Andi Bushati Ermir Gjinishi

Close