X

“2017 – SHQIPËRIA, KOLUMBIA E EUROPËS” – (29.12.2017)

   

  “DROGA QË PO VRET RILINDJEN!”, PJESA 1

Të ftuar në studio:
Ornela Liperi
Ilir Babaramo
Andi Bejtja
Andi Bushati

“PROCESI TAHIRI DHE ZGJEDHJA E KRYEPROKURORIT”, PJESA 2

Të ftuar në studio:
Klodiana Lala
Andi Bushati
Ilir Babaramo
Andi Bejtja

“NË MBRETËRINË E PASUR TË PLEHRAVE”, PJESA 3

Të ftuar në studio:
Ervin Goci
Andi Bushati
Andi Bejtja

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
Andi Bushati: Pse vota e Shqipërisë kundër Trump është qëndrim pozitiv

Analisti Andi Bushati, i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Të Paekspozuarit” të drejtuar nga Ylli Rakipi, ka komentuar votën...

Close