X

Ja si ka ndryshuar Monika Kryemadhi ndër vite

Monika Kryemadhi është gruaja më e fuqishme në Shqipëri. 43-vjeçarja është jo vetëm kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, partia e tretë më e madhe në vend, deputete veterane e Kuvendit Popullor, por edhe e bashkëshortja e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Të gjithë e mbajnë mend, kur ajo ishte një nga promotorët e Forumit Rinor Eurosocialist të Partisë Socialiste dhe gjatë 25 viteve, nga 1992, qysh kur ajo ra në dashuri me Ilir Metën, pamja e saj ka ndryshuar (për mirë) në vazhdimësi. Shikoni fotot!

 

Array
(
  [ids] => 44070,44069,44071,44072,44073,44074,44088,44075,44076,44077,44089,44078,44079,44080,44081,44082,44083,44084,44085,44086,44087,44090,44091,44092,44093,44094,44095,44096,44097,44098,44099,44100,44101,44102,44103,44104,44105,44106,44107,44108
  [src] => Array
    (
    )

)
More in LAJME, Magazine
Ylli botëror frymëzohet nga Monika Kryemadhi: Je shembull për të gjithë gratë në botë

Ylli botëror i muzikës pop, Bebe Rexha, i ka kushtuar një status shumë të ndjerë kryetares së Lëvizjes Socialiste për...

Close