X

Andi Bushati: Pse vota e Shqipërisë kundër Trump është qëndrim pozitiv

Analisti Andi Bushati, i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Të Paekspozuarit” të drejtuar nga Ylli Rakipi, ka komentuar votën e Shqipërisë kundër vendimit të presidentit Trump për shpalljen e Jeruzalemit si kryeqytet i Izraelit.

Sipas Bushatit ky ishte një veprim i drejtë dhe një nga gjerat që qeveria Rama ka bërë mirë në këto pesë vite.

VIDEO:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME, VIDEO
Tragjedi në punë, bien nga 10 metra lartësi, një i vdekur e një i plagosur. Njëri shqiptar

Ishin duke punuar në një lartësi  prej 10 metrash, kur krahu i vinçit që i mbante është shkëputur dhe të...

Close