X

Trafikanti kërcënon me vdekje gruan, arrestohet shqiptari në Parma

Një shqiptar 37-vjeçar, banues në Parma, Itali, u arrestua për keqtrajtim të gruas së tij.

Sipas Gazzettadiparma.it, shqiptari ishte me precedentë penalë si trafikant droge dhe në disa raste e kishte dhunuar gruan edhe në sy të fëmijëve.

Policia i sekuestroi si provë thikën me të cilën ai kishte kërcënuar gruan e tij me vdekje.

TPZ.AL

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Bushati pyet Vasilika Hysin për kryeprokurorin, deputetja vihet në siklet

Gjatë emisionit “Të Paekspozuarit”, analisti i përhershëm Andi Bushati debatoi me deputeten e Partisë Socialiste, Vasilika Hysi për zgjedhjen e...

Close