X

“TË PËRMBYTUR DHE VETËPËRMBYTUR”, PJESA 1 (07.12.2017)

Të ftuar në studio:

 Themie Thomai – Ish – Ministre e Bujqësisë. Viti 1976-1989

Edmond Panariti – Ish – Minister i Bujqësisë. 2013-2017 

Erion Skëndaj – Gazetar

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
“BIE LLALLA… KUSH VJEN?”, – E ENJTE 20:45

Close