X

“IKËN LLALLA… KUSH VJEN?”, – PJESA 2 (07.12.2017)

 Në lidhje telefonike

Lulzim Basha

 

Të ftuar në studio:

Vasilika Hysi

Enkelejd Alibeaj

Fatos Lubonja

Andi Bushati

Klodiana Lala

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
Themie Thomai tregon si u bë Ministre e Bujqësisë dhe momentin më të vështirë

Themie Thomai, ish ministrja e bujqësisë për 13 vite, në kohën e diktaturës ka treguar në emisionin "Të Paekspozuarit", si...

Close