X

“VJESHTË ME PROKURORË DHE ARRESTIME”, – PJESA 1 (23.11.2017)

 

Të ftuar në studio:

 

Fatos Lubonja

Andi Bushati

Oerd Bylykbashi

Ulsi Manja

Klodiana Lala

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, PROMO, VIDEO
A ka qenë emri i Visho Ajazit, “Vishinski”?!

  Në emisionin "Studio e Hapur" në News 24, ish kreu i Shërbimit Informativ, Fatos Klosi, dhe gazetari Ylli Rakipi...

Close