X

“A PO E MERR RAMA PROKURORIN E PËRGJITHSHËM”, – PJESA 2 (23.11.2017)

 

Të ftuar në studio:

 

Fatos Lubonja

Andi Bushati

Oerd Bylykbashi

Ulsi Manja

Klodiana Lala

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
“VJESHTË ME PROKURORË DHE ARRESTIME”, – PJESA 1 (23.11.2017)

  Të ftuar në studio:   Fatos Lubonja Andi Bushati Oerd Bylykbashi Ulsi Manja Klodiana Lala  

Close