X

A ka qenë emri i Visho Ajazit, “Vishinski”?!

 

Në emisionin “Studio e Hapur” në News 24, ish kreu i Shërbimit Informativ, Fatos Klosi, dhe gazetari Ylli Rakipi kanë aluduar gjatë bashkëbisedimit të tyre, lidhur me emrin e mëparshëm të Visho Ajazit, i cili duket se ka qenë “Vishinski“.

Nga ana tjetër, gazetari Rakipi e ka pyetur Klosin nëse edhe ai vetë ka patur një emër tjetër. Ish Shefi i Shërbimit Informativ u përgjigj se ai njihej si “Fatosh”.

TPZ.AL 

Video:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME, VIDEO
Projektligji i ri, kush jep të dhëna pa leje tek ndërkombëtaret gjobitet deri në 250 mijë lekë

Për të forcuar cilësinë dhe kredibilitetin e të dhënave kombëtarë në projektligjin e ri për statistikat zyrtare janë parashikuar dënime...

Close