X

“PAGESA E SAIMIR TAHIRIT”, – TË ENJTEN 20:45

Një serial i verdhë me drogë, me pushtetarë, përgjime, para, banda dhe mafie….

Çfarë po ndodh në Shqipërinë e Rilindjes?

E vërteta e thjeshtë e ministrit më të rëndësishëm, që i dha begati dhe sukses qeverisë Rama 1.

A e ka flakur Rama i sotëm, Saimir Tahirin?

A e mbyll kapitullin e drogës koka e ish-ministrit të brendshëm?

Të ftuar në studio:

Fatos Lubonja

Andi Bushati

Artan Hoxha

Koço Kokëdhima dhe në lidhje direkte, Monika Kryemadhi

“PAGESA E SAIMIR TAHIRIT”, – SOT 20:45Të ftuar në studio: Fatos Lubonja Andi Bushati Artan Hoxha Koço Kokëdhima dhe në lidhje direkte, Monika Kryemadhi Një serial i verdhë me drogë, me pushtetarë, përgjime, para, banda dhe mafie…. Çfarë po ndodh në Shqipërinë e Rilindjes? E vërteta e thjeshtë e ministrit më të rëndësishëm, që i dha begati dhe sukses qeverisë Rama 1. A e ka flakur Rama i sotëm, Saimir Tahirin? A e mbyll kapitullin e drogës koka e ish-ministrit të brendshëm?

Publié par Të Paekspozuarit – nga Ylli Rakipi sur jeudi 19 octobre 2017

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in PROMO, VIDEO
“BREGDETI – MAFIA E PRONAVE”, – (12.10.2017)

Të ftuar në studio: Andi Bushati Fatos Lubonja Alket Hyseni Vangjel Dule Gëzim Boçari  

Close