X

VIDEO/ Opozita në udhëkryq?! – Sot në 20:45, në News 24

Në emisioni “Të Paekspozuarit”, të enjten në 20:45, do të jenë të ftuar analistët Fatos Lubonja, Andi Bushati, Neritan Sejami, dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, për të diskutuar mungesën e madhe të opozitës në Shqipëri.

VIDEO: 

   

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, PROMO, VIDEO
Administratorët e pallateve, Veliaj punëson pleqtë e Tiranës

Shumica e familjeve do të habiten kur në faturat e tyre të ujit, do të shtohet një tarifë shtesë, për...

Close