‘Tërbohet’ missi shqiptar, nudo në mbrojtje të bregdetit

Dashuri Bilaj është shpallur në vitin 2017 “Miss Super Model Internacional 2017”, por bukuroshja nga Kosova më parë ka kënduar edhe këngë popullore. Ajo sëfundmi ka pozuar nudo në plazh, duke tentuar që të japë një mesazh sensibilizimi për ta mbajtur bregdetin të pastër. Si lindi ideja e të pozuarit Nudo për duke pasur si epiqendër ndotjen e bregdetit? Pavarësisht se.

“Thirrjet antishqiptare në Bularat”, Lleshaj: 52 grekë “non grata” në Shqipëri

52 shtetas grekë janë shpallur non-grata nga Republika e Shqipërisë, pas shfaqjeve ekstremiste që u regjistruan  gjatë ceremonisë mortore të Kostandinos Kacifas, minoritari ekstremist që u vra gjatë një shkëmbimi zjarri me policinë. Lajmi u bë i ditur nga Zëvendësministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Deklaratë e Zv.Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj: Ministria e Brendshme e Republikës së Shqipërisë, në plotësim.

The Ultimate Solution for Buttonless Vape Pen

The Ultimate Solution for Buttonless Vape Pen Vital Pieces of Buttonless Vape Pen Persevere until you have it right. It’s distinct from vaporizers that are various. Even the vaporizer heats up as you lure. The Demise of Buttonless Vape Pen No matter the sort of how ecig pencil you’re on the lookout for , battery lifetime is now a significant.

The Dirty Facts About Buttonless Vape Pen

The Dirty Facts About Buttonless Vape Pen What Buttonless Vape Pen Is – and What it Is Not Upon precisely what exactly it truly is you are searching for, for you depends vape kits are extended in many sizes and shapes as well as the perfect vape. You then just have to toss the complete vaporizer and you’re done. Discover.

The Pain of Weed Vape Pen

The Pain of Weed Vape Pen Weed Vape Pen – the Conspiracy Even you can find lots of apparatus that actually stick out from the crowd. Furthermore, should the net screen you are presently using is open for your goods, it is possible that flakes could property on the heating part itself, even till they’ve been eliminated inducing a modest.

Buttonless Vape Pen at a Glance

Buttonless Vape Pen at a Glance Do not go anywhere-it is going to likely be prepared at 10-seconds. You then have to toss the vaporizer and you are completed. Vaporizers don’t secure sexy. Atomizer The atomizer could be your component of a vape pencil https://www.purdue.edu/push/ that’s some sort of coil that’ll heat up whenever the power switch has been engaged..

What the Experts Aren’t Saying About Dry Herb Vaporizer Pen and How This impacts You

What the Experts Aren’t Saying About Dry Herb Vaporizer Pen and How This impacts You A Secret Weapon for Dry Herb Vaporizer Pen Some have claimed great things about vaping a wide selection of herbal supplements. In the event you expect loving your herbaceous plants from at household you need to check into deciding on a background vaporizer. You will.

Alarm për bombë në “Unazën e Re”

Një çantë e dyshimtë poshtë shkallëve të një pallati në zonën e ‘Unazës së Re’ ka alarmuar policinë e Tiranës. Mësohet se çanta është gjetur poshtë shkallëve të një kompleksi pallatesh, ndërsa brenda saj dyshohet se ka lëndë plasëse. Forcat xheniere janë njoftuar për ngjarjen në fjalë, ndërsa pritet që të kryhet kontrolli. Informacion Paraprak Më datë 03.11.2018, rreth orës.

VIDEO/ Në kërkim për mashtrim, kapet italiani, ja si fshihej në Tiranë

Policia ka arrestuar ditën e sotme në Tiranë 47 vjeçarin italian Pasquale Scalise, pasi drejtësia italiane e kishte dënuar me 11 vite e 6 muaj burg. Italiani banonte në Don Bosko, ndërkohë ishte fshehur duke ndryshuar emrin nga Pasquale në Andrea. Ai akuzohet për veprat penale “Mashtrim Financiar” dhe “Mashtrim kompjuterik”. Njoftimi i policisë: Kapet dhe arrestohet përkohësisht me qëllim.

FOTO/ Londonderry: Festa më e jashtëzakonshme e Halloween në Europë

Është nata më e madhe e vitit në Londonderry, Irlandë e Veriut.  Ky është një qytet i njohur për festimet e saj vjetore dhe partit më ekstravagante të Halloween në Europë. /TPZ.AL/ Zombit, vampirët dhe skeletet, kanë qënë disa prej kostumeve më mashnitëse të kësaj nate.