X
FOTO/ Ja si ishte Armina Mevlani në moshën 21 vjeçare

Armina Mevlani është kthyer padyshim gjatë këtyre viteve në një nga blogeret tona të preferuar, e cila na mban gjithnjë në përditësim me trendet më të fundit të modës. Një nga momentet e paharrueshme kur Armina u bë e njohur për të gjithë publikun ishte viti 2009, kur përfaqësoi Shqipërinë në Miss World. Pothuajse 10 vite kanë kaluar nga ajo.

Arbana Osmani, provokon fansat me foton e fundit

Arbana Osmani është një nga prezantueset më të njohura shqiptare. E tani që ka përfunduar sezoni i emisionit të saj “Dua të të bëj të lumtur”, prezantuesja ka nisur pushimet, shkruan Syri Kosova. Në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet se është veç me bikine. E për shkak të veshjes, Arbanës për pak i doli gjoksi.   View.

E vendosën me shpatulla pas murit për ‘Taramelen’, Alketa ka një mesazh për të gjithë kritikuesit

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të suksesshme në ekranet shqiptare. Së fundmi Alketa padyshim ka kryer një sërë projektesh të suksesshme me të dhe mund të themi se janë kthyer në një dyshe e pandashme televizive. E kritikuan kur mori nismën për të ndihmuar TARAMELEN e vogel, e kemi fjalen per Xheison Bafti, kur moderatorja Alketa Vejsiu shprehu.

Rashel Kolaneci ‘çmend’ meshkujt me imazhin e fundit

Cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare, shkuan SyriKosova. Rashel Kolaneci, po vazhdon të ‘godasë’ rrjetet sociale me imazhet e saj seksi. Bukuroshja së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në ‘Instagram’, në të cilën shfaqet shumë seksi në një motor uji. E ajo që ka bërë që prezantuesja të jetë në qendër të vëmendjes,.

Oriola Marashi befason me shkrimin: Gërmo dy varre, edhe një për mua (FOTO)

Oriola Marashi, njihet për natyrën e saj të lirshme dhe pa komplekse. Fotot e saj provokuese tashmë janë të natyrshme, dhe çdo ditë modelja prezanton një foto të re. Por, kësaj radhe përveç pozës ku me njërën këmbë ngritur ka vendosur të dyja duart në vendin intim, Oriola Marashi ka befasuar dhe me shkrimin bashkëngjitur postimit. “Pra, gërrmo dy varre.

‘Të hënat mezi i pres’, Keisi lë Kanadanë dhe udhëton drejt Shqipërisë për Stresin

Të hënat për Kejsin janë ditët që i pret me padurim. Ajo lë Kanadanë, vetëm për të arritur në kohë në ditën e vizitave në burg. Të hënat e saj paskan një kuptim të madh, pasi në një foto të dytë Keisi tregoi se po shkon të takojë bashkëshortin në burgun e Fushë-Krujës. “Të hënat janë ditët të cilat mezi.

Hygerta Sakos tregon pengun e jetës: Nëse do vij dikush do kisha dëshirë…

Moderatorja sportive, Hygerta Sako ka treguar pengun që i ka mbetur gjithë jetës së saj. E ftuar së fundmi në ‘Thumb’ ajo ka rrëfyer se ende deri më sot nuk ka bërë dasmë dhe është pengu i saj. “Unë nuk kam bërë dasmë herën e parë kështu që e kam një peng.  Nuse jam veshur shumë herë por për dasmën.

Cilët ishin të ftuarit VIP në dasmën e Gaz Pajës?

Pas ceremonisë së celebrimit që u mbajt në taracën e Bashkisë, çifti i sapo shpallur burrë e grua, Gazi dhe Ira kishin organizuar një festë madhështore në një prej hoteleve më luksozë në Tiranë, ku familjarë, të afërm miq, e kolegë festuan deri në orët e para të mëngjesit të sotëm në dasmën e Gazit dhe Irsës. Të gjithë të ftuarit, miq.

Na la pa fjalë, Arbana Osmani shtatzënë për herë të dytë, i afërmi i nxjerr “sekretin”

Pas mbylljes me sukses të sezonit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka nisur pushimet verore, drejt ishujve të Greqisë. Pas një “vëzhgimi” të rastësishëm në llogarinë e bukuroshes në Instagram, “iconstyle.al” vuri re një koment i cili për hir të së vërtetës ngre shumë dyshime. “Vazhdo jetën ashtu si e ndjen zemër mos dëgjo.

Donald Trump: “Nuk e dija që ishte kaq e keqe Meghan Markle”

Vetëm disa javë më parë, Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër për herë të parë, pasi erdhi në jetë djali i tyre, Archie. Por së fundmi, në një intervistë për “The Sun” që ka bërë presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, gazetarët i kanë kujtuar atij deklaratën e 2016 të Meghan, kur ajo shprehu publikisht mbështetjen.