X
FOTO/ Armina Mevlani merr dedikim romantik nga Shkëlzen Berisha për ditëlindjen e saj!

Bukuroshja, Armina Mevlani mesa duket ka shkuar në Paris për të festuar ditëlindjen e saj. Edhe pse larg Shkëlzenit, ai i gjendet afër në këtë ditë të shënuar. Me një dedikim në rrjete sociale, ai shkruan fjalët romantike për Arminën.   View this post on Instagram   Happy birthday to my love, joy and happiness. May we always dream together.

FOTO/ Kiara Tito iu vë vulën thashethemeve për lidhjen me Butrint Imerin, ja e vërteta

Moderatorja e Klan-it, Kiara Tito është përfolur shpesh në media për lidhjen me këngëtarin Butrint Imeri. Ajo ka thyer heshjen dhe është shprehur se janë miq dhe asgjë më tepër. Duke folur në emisionin “Rudina” rreth fotos së fundit ku ata kanë pozuar bashkë, Kiara u shpreh “fotot janë bërë gjatë xhirimeve të klipit të Butrintit që do të dalë.

“E le Shqipërinë jashtë Evrope”, fotoja për Fiter Bajramin e Elvana Gjatës hap debat mes ndjekësve në “Instagram”

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, ka uruar ditën e sotme të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit. “Gëzuar festen e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve Myslimanë! #eidmubarak”, shkruan Elvana krahas fotos së publikuar në profilin e saj në “Instagram”. Por mesa duket fotografia që ajo ka përzgjedhur për të bërë këtë urim, ka ngjallur debate.

Eranda Libohova bën urimin prekës për Fiter Bajramin: Më mungon më shumë se kurrë

Me rastin e Fite Bajramit, shumë personazhe të njohur të ekranit shqiptarë kanë uruar të gjithë besimtarët myslimanë. Një ndër to është edhe këngëtarja e njohur, Eranda Libohova, e cila ka bërë një urim mjaft prekës. Eranda ka publikuar në profilin e rrjetit social “Instagram” një fotografi ku shfaqet krah nënës së saj, e cila nuk jeton më. Ajo shprehet.

FOTO/ Morena Tarakut, zbulohen pamje nga vila luksoze e këngëtares shqiptare në Turqi

Morena Taraku është një nga emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar, pavarësisht se prej shumë vitesh është zhvendosur në Turqi. Karriera e saj nisi si modele, ndërsa tani ajo i është futur fuqishëm tregut muzikor dhe projektet e saj kanë qenë të suksesshme. Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale, ku herë pas here publikon foto nga momente.

FOTO/ Trump i ofendoi dukeshën Meghan Markle, por shihni si “hakmerret” Princ Harry

Gjatë kohës kur Trump ishte kandidat për president, gruaja e princ Harry-t, aktorja Meghan Markle, e konsideronte si “paragjykues ndaj grave“ dhe “njeri që mbjell përçarje”. Ndërsa është duke vizituar Britaninë, Trump është pyetur pikërisht për deklaratat e Meghan, dhe presidenti amerikan nuk e ka mbajtur dot veten. “ Nuk e dija që ishte kaq e keqe”, tha Trump, pa.

FOTO/ Jonida Maliqi zbulon detajin që ‘vulos’ lidhjen e saj me Romeo Veshajn

Menduam se vajza përkrah Romeo Veshajt do të mbetej mister , sepse ai kishte vendosur të mbulonte fytyrën e saj. Të gjithë aluduan se ishte Jonida Maliqi, me të cilën prej kohësh dyshohet të ketë nisur një romancë.   View this post on Instagram   Zgjedhja ime❤️Tutti gusti sono giusti me @liujoglobal @liujo_albania #followerscontrolmylife #ss19 #liujoss19 #glamourizing #adv A post.

VIDEO/ Mendoi se gazetarja do ta puthte, reagimi Salah-s është epik

Futbollisti i njohur i “Liverpool”, Mohamed Salah pas triumfit të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve ka dhënë një intervistë, mirëpo një moment i sikletshëm ka ndodhur mes tij dhe gazetares sportive. Gazetarja Isabela Forne, në një moment teksa ka qenë duke e intervistuar është afruar afër egjiptianit, për ti bërë një pyetje, mirëpo futbollisti është larguar menjëherë dhe.

Yll si tezja: Nipi i Valbona Selimllarit i “çmendi” vajzat me pamjen e tij

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari, është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Valbona është cilësuar gjithmonë si një nga femrat më të bukura shqiptare, e cila gjithmonë tërheq vëmendjen me pamjen e saj. Ajo përherë është treguar shumë diskrete për sa i përket familjes së saj dhe rrallëherë publikon foto me ta. Mirëpo, dita e.

FOTO/ Ja si ishte Armina Mevlani në moshën 21 vjeçare

Armina Mevlani është kthyer padyshim gjatë këtyre viteve në një nga blogeret tona të preferuar, e cila na mban gjithnjë në përditësim me trendet më të fundit të modës. Një nga momentet e paharrueshme kur Armina u bë e njohur për të gjithë publikun ishte viti 2009, kur përfaqësoi Shqipërinë në Miss World. Pothuajse 10 vite kanë kaluar nga ajo.