X
“Jeni falsë, pa zemër, me dy fytyra”, Kejvina Kthella e revoltuar çfarë nuk shkruan, por për kë?

Ish-velina e Xing-ut, Kejvina Kthella  me sa duket qenka mërzitur shumë dhe  ka nxjerrë disa postime thumbuese të njëpasnjëshme në profilin e saj në Instagram. “E bukura është se jeni të gjithë ajo çfarë kritikoni”- shkruan Kejvina në InstaStory, por nuk e lë me aq. Ajo ka bërë disa postime të radhës: “Jëni falsë, shkatërrimtarë pa zë, shtireni sikur mendoni por.

‘Festa e divorcit’, nëna 32-vjeçare i jep fund martesës dhe feston: Tani ndihem e lirë

Sasha, 32-vjeçarja nga Rusia, zbuloi se si e ndjeu të drejtën për të pasur një festë për divorcin e saj pasi ajo kishte qenë e martuar prej 10 vitesh, që prej 2009. Ajo vendosi ta përqafonte idenë dhe të dekoronte makinën, ndërkohë një mik i saj i kishte thënë se pse nuk organizonte një festë për divorcin e saj. “Unë.

Përfliten për lidhje, por Albi dhe Alba paskan një problem të madh! Llaqi Nako qenka kundra

Albi Nako duhet të flasë me babain e tij, për t’i mbushur mendjen për partneren e tij, balerinë. Siç edhe është përfolur prej kohësh, Albi Nako dyshohet për një lidhje dashurie me balerinën, Alba Hoxha. Por, Llaqi Nako nuk e dashka nusen balerinë! Duke qenë se Albi edhe ish-partneren e tij e ka pasur balerinë, Klaudia Pepën, fëmijët nuk kanë.

Jonida Maliqi shkon në Eurovision me 21 palë këpucë, por s’do besoni numrin e fustaneve që ka marrë me vete

Jonida Maliqi është ikona e modës në Shqipëri dhe si e tillë, nuk mund të mungonin as valixhet e shumta që ajo ka marrë me vete në Tel Aviv, me veshje, këpucë dhe çanta. Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë blu me një rrip që kishte të gjitha ngjyrat e ylberit, që ngjasonte me flamurin e komunitetit LGBT, detaj i.

“Unë s’flas kot…”, Alketa Vejsiu sapo i bëri komplimentin e madh Oriola Marashit

Alketa Vejsiu ka dashur që t’ja thotë publikisht Oriola Marashit se çfarë mendon për të. Modelja seksi prej ditësh na bëri me dije se sfiloi për markën ndërkombëtare ‘Guess’ e me sa duket Alketa Vejsiut i paska dalë parashikimi. “Unë s’flas kot që t’i do të jesh ndërkombëtare”-ka shkruar Alketa përkrah fotos ku duket modelja, Oriola Marashi. Me sa duket.

Maluma puth nënën e tij në buzë, publiku reagon keq

Shumë ndjekës të këngëtarit, Maluma kanë vërshuar në një lumë kritikash pas fotos që ai publikoi ku shfaqet duke u puthur me nënën e tij. Ai vendosti ta ndante këtë postim në “Ditën e Nënës”, megjithatë reagimet kanë qenë të ashpra. “Urime dashuria e jetës sime. Urime Ditën e Nënës, nëna ime”,-shkruan Maluma bashkëngjitur fotos së publikuar. Maluma e ka.

FOTO/ Bebe Rexha dhuratë të shtrenjtë mamasë: Të dua! Meriton një milion të tilla

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare më të njohura në botë. Edhe pse është gjithmonë e angazhuar me punë këngëtarja asnjëherë nuk lë pas dore familjen e saj. Së fundmi, Bebe ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku tregon surprizën që i ka bërë mamasë së saj në ditën e nënës. “Çanta e parë ‘Chanel’ për mamanë. Të dua,.

Feston sot ditëlindjen, nuk mund ta besoni sa vjeç mbush Bleona Qereti

Bleona Qereti është këngëtarja shqiptare e cila njihet nga publiku si një figurë ekspresive, gjithmonë me stilin e saj ekstravagant. E shquar për mënyrën e saj të të shprehurit në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe pa filtra. Dhe dita e sotme është e veçantë për këngëtaren pasi ajo feston ditëlindjen. E lindur me 14 maj 1979 këngëtarja mbush plot 40 vjeç,.

Zbulohet me kë do bashkëpunojë Enca për këngën e re dhe s’po iu besojmë syve!

Së fundmi po përflitet shumë rreth personazhit publik që pritet të bashkëpunojë me Encën për këngën e saj më të re që siç ka lajmëruar këngëtarja do publikohet së shpejti dhe sipas saj do të jetë hiti i verës. Bukuroshja përmes një postimi në llogarinë në Instagram para pak ditësh na tregoi të gjithëve se këngën më të fundit që.

Nuk i shkon në emision! Xhensila Myrtezajt i paska mbetur hatri me moderatorin shqiptar

Xhensila Myrtezaj nuk do të shkojë ndonjëherë në emisionin e Klan Kosovës, “Nd’rrimi i Natës”, pasi i paska mbetur hatri me moderatorin Alaudin Hamiti. Ka qenë ky i fundit që ka treguar mbrëmjen e djeshme arsyen përse këngëtares i ka mbetur hatri. Gjatë një bisede me të ftuarin Don Phenom, Alaudini refuzoi t’i përgjigjej një pyetjeje pikante. Ai po luante.