X
‘Unë vdes për ty’, aktori i ‘Portokallisë’ i bën dedikimin unik gruas! Ka edhe një kritikë

Aktori i njohur Marin Orhanasi ka shkruar një mesazh të gjatë, dedikuar bashkëshortes së tij. Ai i shpreh hapur dashurinë e tij, përtej kufinjve. Me një foto të gruas në sfond, aktori ka shkruar fjalët e bukura që duken të dala nga thellësia e shpirtit. Por, edhe pse e do shumë dhe ‘vdes’ për të Marini e ka një kritikë.

Një bashkëpunim ‘eksploziv’ mes Encës dhe këngëtarit të tallavasë po vjen! Ja cili është ai

Se Enca Haxhia do të realizonte një videoklip me këngëtarin e muzikës tallava, askujt nuk i kishte shkuar mendja! U diskutua gjatë se kush do të ishte pjesë e bashkëpunimit në këtë klip. Të gjithë ndjekësit hidhnin variante të ndryshme, por asnjërit nuk i shkoi mendja për Muharrem Ahmetin. Enca më në fund e ka treguar se dy këngëtarët do.

FOTO/ Hyrrem turpërohet në festivalin e Kanës, i dalin sheshit…

Aktorja e njohur turke, Meryem Uzerli, që njihet për publikun shqiptar nga roli i saj i Hyrremit në serialin “Sulltani i Madhërishëm”, ka parakaluar ditën e djeshme në Festivalin e Filmit në Kanë. Aktorja u duk rrëzëllitëse e veshur me një fustan të bardhë me gurë, mirëpo veshja e saj ishte komplet transparente, saqë i tregonte pjesët intime. Kjo veshje.

FOTO/ Banorja e “Big Brother” i kthehet Olti Currit: Bëj ndonjë gjë, boll fole

Këngëtarja Jonida Maliqi pritet ditën e sotme që të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision. Një video e këngëtares qarkullon nëpër rrjete të ndryshme sociale, ku ka dhënë një intervistë në gjuhën angleze dhe është ngatërruar. Blogeri i njohur Olti Curri ka bërë një video nga ana e tij duke e kthyer këtë ngatërresë të këngëtares Jonida Maliqi në humor. Ai e.

FOTO/ Ja me kë e feston në vendin lukzos 40 vjetorin e saj Bleona Qereti

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen. Ajo ka mbushur plot 40 vjeç dhe nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ tregoi ditën e djeshme se ishte surprizuar nga ana e stafit të hotelit me një tortë të vogël dhe një qiri. Mirëpo, ndryshe nga personazhet e tjera, Bleona vendosi që këtë 40 vjetor ta festonte së.

VIDEO/ Nuk i pëlqeu, Luana publikon pjesën që e fshiu nga klipi i ri për këtë arsye

Luana Vjollca dhe Ramadan Krasniqi publikuan disa ditë më parë këngën e tyre të parë bashkë, e cila titullohet “Sonte” dhe është pritur shumë mirë nga publiku. Por pak më parë, Luana ka zbuluar se ka fshirë një pjesë nga ky klip, pasi nuk i pëlqente shumë si kishte dalë dhe donte që çdo gjë të ishte perfekte. Këtë pjesë.

FOTO/ Gjendet sozia e Olti Currit në Eurovizion

Mbrëmjene djeshme në Izrael fillloi edicioni i 64 i Eurovision Song Contest . Mbrëmja kishte rezervuar shumë surpriza dhe performanca pafund, ndërkohë që në fund u kualifikuan për në finalen e madhe 10 shtete si: Greqia, Bjellorusia, Serbia, Qipro, Estonia, Republika Çeke, Australia, Islanda, San Marino dhe Sllovenia. Ndërsa Italia, Franca, Gjermania, Britania e Madhe dhe Izraeli janë automatikisht në finale..

FOTO/ Para martesës me Mozzik, Loredana paska qenë e lidhur me reperin e famshëm

Reperja Loredana ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit për shkak të problemeve dhe akuzave të ndryshme që janë bërë kundër saj. Ndërkohë që ende po hetohet, mediat zvicerane kanë shkruar shumë për këngëtaren shqiptare duke zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj. Së fundmi, mediat e huaja kanë zbuluar se Loredana përpara se të martohej me.

Jonida Maliqi lë nam me anglishten në Eurovizion (VIDEO)

Të gjithë e mbajnë mend skandalin e këngëtares shqiptare në Eurovizion, Eneda Tarifa, e cila dy vite më parë, u bë lëmsh gjatë konferencë për shtyp me mediat e huaja. “Dhurataa ma kujto pak”, -tha Tarifa, por nëse do ndiqni këngëtaren shqiptare, Jonida Maliqi, Tarifa do t’ju duket profesioniste me anglishten. Këngëtarja shqiptare është ngatërruar disa herë gjatë konferencës për.

Elvana Gjata rikthehet me Ervin Matën! Ja detaji që i nxorri zbuluar

Elvana Gjata, që pas ngjarjes së ish-Bllokut më 4 tetor 2018, ku u përfshi edhe i dashuri i saj Ervin Mata, duket se i dha fund lidhjes me të, por një detaj nuk i ka shpëtuar shtypit rozë: Unaza me gurë diamanti! Fill pas ngjarjes së ish- Bllokut, ajo mori pjesë në një koncert për “Pavarsinë e Kosovës”. Mirëpo, detaji.