X

Pas komentit racist për afrikanin, Olti Curri ironizon Ermal Fejzullahun


Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur përsa i përket botës së showbizit.

Ai gjithnjë tërheq vëmëndjen me deklarat e tij.

Asnjëherë nuk ngurin t’i thotë fjalët pa ‘dorashaka’edhe nuk janë të pakët personazhet të cilët janë ngacmuar nga ai.

Dhe së fundmi ai ka ironizuar fjalët e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu i cili në foton e ish menaxherit të Era Istrefit shkroi një koment racist.

‘Thuj let kesh pak se s’po dihet qka është”, ka komentuar Ermali, duke nënkuptuar që të qeshë pak se nuk dallohet çfarë është.

‘Ça po më shohin sytë Ermal Fejzullahu, djali bjond i suedezit bardhosh dhe sykaltër Sabri Fejzullahu, bën batutë për ngjyrën e errët të lëkurës dikujt !!! Tani ka mbetur të komentoj unë të shëndoshet: o bol …” ishte komenti i bëri nga Olti Curri.

Menjëherë pas kësaj ka reaguar edhe Fatoni, duke i bllokuar komentet.