X

Çpo ndodh mes Bora Zemanit dhe aktorit të Al Pazar

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë përfolur për një lidhje romantike, që ka lindur në ambientet e televizionit “Klan”.

As moderatorja dhe as aktori nuk e kanë konfirmuar, megjithatë mediat shkruajnë se ata kanë hapur një kapitull të ri në jetën e tyre.

E ndërsa mediat vlojnë për lidhjen e tyre, Bora i ka surprizuar të gjithë dje pasi ka publikuar një foto me Donaldin dhe vëllain e tij binjak, Romeon.

“Treshat”, shkruan ajo duke na bërë të dyshojmë se mund të jenë duke punuar për një projekt të ri.

Ndjekësit e moderators e kanë marrë këtë foto si një konfirmim për lidhjen e përfolur, por Bora nuk ka sqaruar asgjë më tepër.

“E pranove më në fund që je e lidhur”, i shkruan një komentues.

More in LIFESTYLE
Rita Ora publikon pamje provokuese para pasqyrës/ VIDEO

Rita Ora së fundi po qëndron në Tokio në kuadër të turneut të saj botëror ‘Phoenix’. Përveç imazheve dhe videove...

Close