X

Të shtëna me armë në Bulqizë, një i plagosur

Një person është plagosur me armë zjarri në vendin e quajtur ura e Çerenecit. Sipas njoftimeve paraprake ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

Identiteti i të plagosurit është Mirdash Osmani i cili është qëlluar nga shtetasi Blerim Skara.

I plagosuri Mirdash Osmani ndodhet në spitalin e Peshkopisë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ai po merr ndihmën e stafit mjekësor.

More in AKTUALITET, LAJME
Pas sulmit në xhami ku u vranë 49 persona, reagon kryeministrja e Zelandës së Re

Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, foli për masakrën e ndodhur në këtë shtetin oqeanik ditën e sotme. Ajo...

Close