X

Rita Ora publikon pamje provokuese para pasqyrës/ VIDEO

Rita Ora së fundi po qëndron në Tokio në kuadër të turneut të saj botëror ‘Phoenix’.

Përveç imazheve dhe videove nga performancat atje, 28 vjeçarja po ashtu ka publikuar një video gjatë përgatitjeve ku shfaqet vetëm me të brendshme.

Sensuale dhe mjaft seksi Rita ka bërë lëvizje provokuese para pasqyrës.

More in LIFESTYLE
FOTO/ Brenda shtëpisë super-luksoze të Afërdita Dreshaj!

Prej një viti ajo gëzon statusin e ëmbël të bashkëshortes së djalit që dashuron. Afërdita Dreshaj dhe partneri Jakub Kindl,...

Close