X

Furtunë te Laçi, ikën Prenga dhe emërohet ish-trajneri i Partizanit

Laçi nuk do të ketë më në krye Besnik Prengën. Trajneri është larguar pas humbjes në takimin me Tiranën, ku edhe në deklaratën e tij pas ndeshjes, dallohej qartë zhgënjimi me ekipin.

Drejtuesit e Laçit janë venë menjëherë në lëvizje dhe drejtimin e ekipit do ta marrë Sulejman Starova. Ky i fundit është prej disa kohësh i lirë, që pas largimit nga ekipit nga Kosova, Ferronikeli. Kujtojmë se Prenga erdhi në krye të Laçit në takimet e Europës.

More in LAJME, SPORT
Më 21 mars nis gjyqi ndaj Saimir Tahirit

Gjykata e Krimeve të Rënda do të zhvillojë në datën 21 mars seancë paraprake për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri....

Close