X

FOTO/ Brenda shtëpisë super-luksoze të Afërdita Dreshaj!

Prej një viti ajo gëzon statusin e ëmbël të bashkëshortes së djalit që dashuron.

Afërdita Dreshaj dhe partneri Jakub Kindl, sapo kanë blerë ‘folezën’ e re të dashurisë së tyre, pikërisht në vendin ku u njohën për herë të parë, në Michigan SHBA.

Revistawho ka mundur të sigurojë fotot e shtëpisë së re të çiftit, dhe ne urojmë që shumë shpejt nëpër çdo cep të banesës të gumëzhijnë zërat e vogëlushëve të Afërditës dhe Jakub!

More in LIFESTYLE
Në mes të luksit, dalin pamjet nga vila moderne e Ledri Vulës në Brezovicë/ FOTO

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur shqiptarë, i cili këto ditë ka publikuar shumë foto në Instastory,...

Close