X

Drogë të fshehur brenda makinës, kapen katër trafikantë në Tiranë

Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të trafikut të lëndëve narkotike dhe ka shoqëruar katër persona si të përfshirë, ndërsa në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 2 kg kanabis i përpunuar, i cili ishte gati për treg.

Uniformat blu në rrugë operative kishin siguruar informacione për një makinë të dyshimtë, të cilën e ndoqën nga Fushë-Kruja në Tiranë.

Pas kontrollit të mjetit u gjet në bagazh 2 kg kanabis i përpunuar, ndërsa autorët janë shoqëruar në komisariat dhe po merren në pyetje.

More in AKTUALITET, LAJME
Nga Lorenc Vangjeli te këshilltarja e Ramës dhe ish-deputeti i PS; lista me anëtarët e rinj në Bordet e Universiteteve

Ministria e Arsimit ka publikuar listën me anëtarët e rinj që ka emëruar në Bordet e Administrimit të universiteteve publike....

Close