X

FOTO/ Me poture dhe me opinga, shihni veshjen e çuditshme të Ramës në Elbasan

Kryeministri i është rikthyer veshjes së tij të “çuditshme”. Gjatë festimeve të Ditës së Verës në Elbasan, kreu i qeverisë është parë i veshur me atlete sportive dhe me modelin e tij të dy palë tutave kundra shiut.

Të njëjtën veshje kreu i qeverisë e ka përdorur edhe gjatë homazheve të 29 Nëntorit 2018 dhe duket se gjithçka lidhet me parashikimin e kreut të bashkisë së Tiranës, i cili ditë më parë, i frikësuar nga shiu me gjyma, spostoi festën e Ditës së Verës nga 14 në 17 mars.

More in LAJME, Magazine
Fitonin katër mijë euro në ditë, fundosen pesë trafikantët shqiptarë

Pesë shqiptarë janë arrestuar sot në Rimini të Italisë për akuzën mbajtjes dhe të shitjes së lëndëve narkotike. Sipas mediave...

Close