X

Baton Haxhiu hedh valle me një nga fiset më të njohura të Panamasë (video)

Mediat panameze, transmetuan dje një nga vallet më të njohura të Panamasë, të kërcyer nga Baton Haxhiu dhe disa gra.
Kujtojmë se fiset panameze, shquhen për kërcime të vazhdueshme, ekzotike, pasionante dhe me ritme shumë të larta.

Ka zëra, që këtë kërcim me gratë panameze, Batoni ia ka kërkuar vetë kryetarit të fisit. Kjo valle përkon me vallen që Edi Rama hodhi me gratë e Fierit në 8 mars. Nga kjo ngjarje,  thuhet se është  frymëzuar edhe Batoni për vallëzimin me gratë e Panamasë.

Siç ju kemi njoftuar më parë, Baton Haxhiu, është njëri nga tre shoqëruesit e Blendi Fevziut, në këtë udhëtim të famshëm një javor, në tre shtete të ndryshme të Amerikës Latine.

/ TPZ.al/ Tej e këtej/ 

VIDEO:

More in TEJ E KETEJ
Gjithë Kolumbia në këmbë për të pritur Fevziun dhe grupin e tij!

Po mbërrin ora, që Blendi Fevziu dhe grupi që e shoqëron, Baton Haxhiu, Ben Blushi dhe biznesmeni më i njohur...

Close