X

Situata politike në vend, shpërthen rrjeti me memet më pikante

Ditët e fundit janë shoqëruar me akuza e kundër-akuza, me deklarata e kundër-deklarata si dhe me tensione dhe incidente.

Kjo për shkak të protestës së opozitës kundër qeverisë, e cila kërkon rrëzimin e saj duke e quajtur atë si kriminale dhe e lidhur me bandat e drogës.

Por ndërkohë, nëpër rrjetet sociale nuk kanë munguar memet dhe komentet komike rreth situatës politike në vend.

Më poshtë janë memet më pikante që janë shpërndarë gjatë javës nëpër rrjetet sociale ku nuk janë kursyer as kreu in qeverisë Edi Rama dhe ai i opozitës Lulzim Basha.

More in LAJME, Magazine
FOTO/ Lorik Cana, pushime përrallore në Dubai

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, herë pas here ndan me ndjekësit në rrjete sociale momente pranë familjes ndërsa së...

Close