X

Protestues me shirita të bardhë krijojnë kordon para policisë

Me gjithë radhët e shtuara të policisë, një risi është parë në protestën e sotme.

Protestues dhe mbështetës të opozitës janë rreshtuar kordon para efektivëve të policisë për të mos lejuar përplasjen mes protestuesve dhe policëve.

Ata mbajnë në krah një shirit të bardhë në shenjë paqeje, ndërsa janë vendosur gjatë gjithë rreshtit të policëve.

More in AKTUALITET, LAJME
FOTOLAJM/ Të rinjtë e PD lule dhe qirinj para parlamentit

Të rinjtë e FRPD kanë hedhur karafila para parlamentit dhe kanë ndezur qirinjtë, në shenjë simbolike. Të rinjtë e FRPD...

Close