X

LAJM I FUNDIT/ E paprecedentë, Policia e Shtetit iu kërkon fikjen e antenave kompanive celulare

Partia Demokratike ka denoncuar sot ndërprerjen e sinjalit të gjithë operatorëve të telefonisë celulare në gjithë zonën ku po protestohet.

AKEP urdhëron ndërprerjen e paligjshme të sinjalit të gjithë operatorëve të telefonisë celulare në të gjithë bulevardin, përfshirë zonën e protestës dhe përreth Partisë Demokratike”- denoncon PD-ja

More in AKTUALITET, LAJME
Hakmarrja e Ramës/ I hiqet mbrojtja Berishës, rebelohet Garda e Republikës, oficerët dorëhiqen

Një vendim hakmarrës nga Edi Rama. Sapo ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë dorëheqjen nga mandati i deputetit, me urdhër nga...

Close