X

FOTO/ Lorik Cana, pushime përrallore në Dubai

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, herë pas here ndan me ndjekësit në rrjete sociale momente pranë familjes ndërsa së fundmi ka njoftuar se ka nisur pushimet përrallore në Dubai.

Në fotot e publikuara në Instastory, Loriku duket se po shijon pushimet dhe pamjet e bukura.

Image

Ai ka pozuar pranë të birit në parkun gjigand të Atlantis, në një tjetër pozë ai filmon bashkëshorten e tij Monikën e cila është e ulur pranë tij me telefon në dorë.

‘Shka po thotë Instagrami oj gru’ shkruan në foto ish kapiteni me humor ku mbas saj duken pamjet madhështore e plazhit.

Image

Image

© SYRI.net

More in LAJME, Magazine
Kriza politike: Si po e përpunon opinionin e huaj propaganda e Edi Ramës

Reagimi i parë i kryeministrit Rama ndaj krizës ku ai po gjendet është përpunimi dhe mbajtja nën ndikimin e tij...

Close