X

FOTO/ Gallatë pa fund në internet pas fjalimit të Ramës

Rrjetet sociale janë gjithmonë të vëmendshme. Sidomos kur bëhet fjalë për politikën dhe aktorët e saj. Nuk mungon humori, por nuk mungojnë as memet.

Frymëzimi më i fundit është konferenca për shtyp e kryeministrit Edi Rama, i cili për 32 minuta bëri një monolog lidhur me kërkesat e opozitës dhe vendimin e saj për djegien e mandateve.

More in LAJME, Magazine
Baton Haxhiu: Nis funerali i Berishës dhe PD-së

I ftuar në emisionin Open me Eni Vasilin, Baton Haxhiu deklaroi se djegia e mandateve përbën një “funeral të lehtë”...

Close