X

FOTO/ Dua Lipa shkëlqen jashtë dhe brenda skenës së “Brit’s Awards”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka shkëlqyer në tapetin e kuq të eventit “Brit Awards 2019”.

E veshur me një fustan të hapur në pjesën e dekoltesë dhe të gjatë deri në fund të këmbëve, Dua dukej mjaft në formë duke parakaluar në krahë të yjeve të tjerë botëror.

Gjithashtu ajo ka performuar në këtë event këngën “One Kiss” së bashku me Dj Calvin Harris , Sam Smith dhe Rag N Bone duke dhuruar një spektakël të vërtetë në skenën e “Brit Awards”.Ky vit ka qenë mjaft i mbarë për Duan pasi është vlerësuar me dy çmime Grammy.

More in LIFESTYLE
Pushime të shtrenjta në mal, ja sa i kushtuan Getoarit dhe Marinës vetëm një palë çizme

Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, kanë udhëtuar së fundmi drejt Austrisë, ku së...

Close