X

Këngëtarja e njohur prish edhe fejesën e dytë/FOTO

Historia e dashurisë midis Lady Gaga dhe Christian Carino është transformuar, si titulli i një kënge të kënduar nga ylli i pop, në një “Romance të keqe”.

Stefanie Joanne Angelina Germanotta, ky është emri i vërtetë i artistes, 32 vjeçe dhe menaxheri i tij pothuajse 50 vjeç, janë ndarë zyrtarisht.

Thashethemi ishte përhapur pak ditë më parë, por tani vjen konfirmimi nga një zëdhënëse e Lady Gaga për Associated Press.

Disa javë më parë ai i kishte dhënë një unazë me vlerë $ 400,000 $, një safir rozë, një shenjë dashurie, që Lady Gaga kishte luajtur në disa raste, por që u zhduk misteriozisht gjatë “Grammy”-t të fundit … së bashku me Christian.

Dhe që atëherë të dy nuk janë parë së bashku. Ndarja, sipas thashethemeve, megjithatë ka kishte ndodhur miqësisht.

Herën e parë që Lady Gaga dhe Christian Carino ishin parë së bashku datojnë që nga shkurti 2017, pastaj në tetor 2018 vjen formalizimi i lidhjes.

Duke i dhënë asaj unazën, Christian kishte kërkuar edhe dorën e saj, dhe “makina” e showbiz ishte vendosur tashmë në lëvizje për të imagjinuar një martesë përrallë.

More in LIFESTYLE
Eni Koçi pranon se nuk ishin të gatshëm me Gencin ta pranojnë lidhjen publikisht

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i fundit në estradën shqiptare që kanë rrëmbyer vëmendjen. Ka shumë kohë...

Close