X

Eni Koçi pranon se nuk ishin të gatshëm me Gencin ta pranojnë lidhjen publikisht

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë çifti më i fundit në estradën shqiptare që kanë rrëmbyer vëmendjen.

Ka shumë kohë që ata janë në lidhje, por vetëm tash vendosën të dalin publikisht.
Dhe, kjo ndodhi pasi Genci i propozoi Enit duke u fejuar kështu, një konfirmim që u bë publik për media.

 

View this post on Instagram

 

The tans will fade but the memories will last forever☀️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on


Çifti bënë paraqitjen e parë të përbashkët televizive në emisionin , “Xing me Ermalin”, ku edhe folën për romancën e tyre.

Eni ka pohuar se ata nuk kanë qenë gati për të nisur një lidhje të përbashkët.

 

View this post on Instagram

 

03.11.2018 ❤️💍 @gencprelvukaj

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on


Është interesante si njerëzit kishin kaq shumë kuriozitet. Ne, pa e ditur vet a ishim apo jo, e dinin tjetër. Edhe ne nga njerëzit e morëm vesh. Nuk ishim të gatshëm ta pranonim lidhjen publikisht,”-tregoi Eni.

Genci dhe Eni pritet që së bashku të editojnë edhe një album.

More in LIFESTYLE
“Mori dhe shoqen me vete, natën kur do e propozoja”, Flori tregon detajet nga lidhja 15-vjeçare me ish-misin

Aktori Florjan Binaj gjithnjë është treguar i kujdesshëm që jetën e tij private ta mbajë larg vëmendjes mediatike, ndonëse fotot...

Close